Jesteś tutaj: Start / Menu przedmiotowe / ePUAP

ePUAP

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Elektroniczna skrzynka podawcza pozwala na dostarczenie do instytucji pism podpisanych bezpiecznym podpisem elektronicznym w sposób zapewniający otrzymanie urzędowego poświadczenia odbioru (UPO).

W celu dostarczenia do Miejskiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Koninie dokumentu elektronicznego należy zarejestrować się na elektronicznej platformie usług administracji publicznej (ePUAP) pod adresem epuap.gov.pl

Przy pomocy elektronicznej skrzynki podawczej załatwią Państwo każdą sprawę należącą do kompetencji Miejskiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Koninie.

Do formularza można dodawać załączniki o akceptowalnych formatach załączników: DOC, RTF, CSV, TXT, XLS, GIF, TOF, JPG, BMP, PDF, ZIP. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednego formularza - dokumentu elektronicznego nie może przekroczyć 3 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające szkodliwe oprogramowanie będą automatycznie usuwane.

Skargi, wnioski, zapytania do urzędu:https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/profil-urzedu/MPP-P

 Po złożeniu wniosku w systemie profil zaufany można potwierdzić w ciągu 14 dni w każdym urzędzie skarbowym,      w wybranych oddziałach ZUS i wybranych urzędach gminy.

 

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-05-19
Data publikacji:2020-05-19
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Magdalena Szał
Liczba odwiedzin:5394