Jesteś tutaj: Start / Kadra

Kadra

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Pracownicy Miejskiej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej

 

Dyrektor:

mgr Alicja Hinc   - dyrektor@mpppk.pl

 

Psycholodzy:

mgr Magdalena Antecka - Mazur - antecka-mazur@mpppk.pl

mgr Magdalena Kurzajczyk - Jucyk - kurzajczyk-jucyk@mpppk.pl

mgr Ewa Matuszak - matuszak.ewa@mpppk.pl

mgr Agnieszka Olejnik - olejnik.agnieszka@mpppk.pl

mgr Joanna Piotrowska - piotrowska.joanna@mpppk.pl

mgr Kinga Sabacińska - Nowak - sabacinska-nowak.kinga@mpppk.pl

mgr Ewa Świderska - swiderska.ewa@mpppk.pl

mgr Monika Żak - Dobska - zak-dobska.monika@mpppk.pl

 

Pedagodzy:

mgr Marlena Bojarska - bojarska.marlena@mpppk.pl

mgr Olga Karpińska - karpinska.olga@mpppk.pl

mgr Małgorzata Stawicka - stawicka.malgorzata@mpppk.pl

mgr Małgorzata Szumska - szumska.malgorzata@mpppk.pl

mgr Małgorzata Śliwińska - sliwinska.malgorzata@mpppk.pl

mgr Wioletta Wanat - wanat.wioletta@mpppk.pl

mgr Anna Wojtenko - wojtenko.anna@mpppk.pl

 

Logopedzi:

mgr Agnieszka Bryl - bryl.agnieszka@mpppk.pl

mgr Alicja Hinc - dyrektor@mpppk.pl

mgr Małgorzata Prządka - przadka.malgorzata@mpppk.pl

mgr Dorota Robak - robak.dorota@mpppk.pl

mgr Małgorzata Wysocka - wysocka.malgorzata@mpppk.pl
 

Lekarz współpracujący w ramach Zespołów Orzekających

lek.med. Anna Chowańska

 

Księgowość:

Marta Sulkowska - ksiegowosc@mpppk.pl

 

Sekretariat:

Mirosława Wałęsa - m.poradniapp@mpppk.pl

 

Kadry:

Magdalena Szał - kadry@mpppk.pl

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-04-08
Data publikacji:2020-04-08
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:4392